Naša Vízia

Našou víziou je vybudovať spoločnosť, ktorá bude efektívne pomáhať naceste za zdravím a životnou harmóniou.Veríme, že v terapiách budete cítiť naše hlboké osobné zanietenie azažijete komplexný a zároveň vysoko individuálny prístup.

Naše Princípy

  • skutočne individuálny prístup  ku každému klientovi
  • vždy reálne nadstavené ciele na základe podrobnej diagnostiky
  • dostatočný časový priestor venovaný každému klientovi
  • poskytovanie poradenstva a vzdelávania klientov
  • vzdelávanie samých seba. Naša práca nás nesmierne baví a sme k nej oddaní.  Preto máme vždy chuť vzdelávať sa  s cieľom zefektívniťproces terapie.

Naše Poslanie

Moderný životný štýl prispieva k neustálemu nárastu počtu ľudí, ktorí majú funkčný alebo štrukturálny problém na pohybovom aparáte. Nakoľko si zakladáme rodiny v neskoršom veku, diagnóz v urológii a gynekológii neustále pribúda.

Starostlivosť o klienta

Klient je vždy na prvom mieste. Našim poslaním je pomôcť takým spôsobom, ktorý je maximálne efektívny a skutočne klientovi skvalitní život.

Vzdelávanie

Vzdelávanie je mimoriadne dôležité nielen pre nás, ako terapeutov.

Naše vedomosti ďalej odovzdávame formou príspevkov, novinových článkov, podkastov, televíznych rozhovorov a blogu. Prispievame tak nemalou mierou k osvete o témach, ktoré sú často tabu, alebo prehliadané lekármi. Ponúkame tak pomocnú ruku ženám, ktoré si nevedia rady so svojim stavom.

Naši terapeuti

Katarína Hanuliaková Msc.
Fyzioterapueut, odborný garant

Fyzioterapeutka telom aj dušou s viac ako 10 ročnou praxou. Študovala na Lekárskej fakulte UK v Bratislave a univerzite v Anglickom Brightone

Viac o Kataríne Hanuliakovej
PharmDr. Katarína Rendeková, PhD.
Terapeutka Tradičnej čínskej medicíny

Už takmer 20 rokov spája vedu a terapiu tradičnou čínskou medicínou. Študovala na Farmaceutickej fakulte UK v Bratislave

Viac o Kataríne Rendekovej
Tomáš Polách
Pohybová terapia a Masáž

Som vyštudovaný masér s takmer dvadsať ročnou praxou. Absolvoval som strednú zdravotnícku školu v odbore masér v Žiline. Kvalifikáciu som si postupne obohatil o rôzne nadstavbové masérske ..

Viac o Tomášovi Poláchovi
Rezbo_terapeutka
Mgr. Hana Rollova
Rebozo, Dula, Laktačná poradkyňa

Sprevádzam ženy a páry na ceste od tehotenstva k rodičovstvu, som lektorka, dula a laktačná poradkyňa. S kurzami pre dospelých mám viac ako desaťročné skúsenosti.

Viac o Hanke Rollovej
Mgr. Michal Chlebiš
Fyzioterapeut

Fyzioterapeut, Záchranár, Inštruktor lezenia. 9 rokov praxe fyzioterapie / 16 rokov lezenia. Absolvoval štúdium záchranárstva.

Viac o Michalovi Chlebišovi