Naša Vízia

Našou víziou je vybudovať spoločnosť, ktorá bude efektívne pomáhať naceste za zdravím a životnou harmóniou.Veríme, že v terapiách budete cítiť naše hlboké osobné zanietenie a zažijete komplexný a zároveň vysoko individuálny prístup. 

Naše Princípy

  • skutočne individuálny prístup  ku každému klientovi
  • vždy reálne nadstavené ciele na základe podrobnej diagnostiky
  • dostatočný časový priestor venovaný každému klientovi
  • poskytovanie poradenstva a vzdelávania klientov
  • vzdelávanie samých seba. Naša práca nás nesmierne baví a sme k nej oddaní.  Preto máme vždy chuť vzdelávať sa  s cieľom zefektívniť proces terapie. 

Naše Poslanie

Moderný životný štýl prispieva k neustálemu nárastu počtu ľudí, ktorí majú funkčný alebo štrukturálny problém na pohybovom aparáte. Nakoľko si zakladáme rodiny v neskoršom veku, diagnóz v urológii a gynekológii neustále pribúda.

Starostlivosť o klienta

Klient je vždy na prvom mieste. Našim poslaním je pomôcť takým spôsobom, ktorý je maximálne efektívny a skutočne klientovi skvalitní život.

Vzdelávanie

Vzdelávanie je mimoriadne dôležité nielen pre nás, ako terapeutov.

Naše vedomosti ďalej odovzdávame formou príspevkov, novinových článkov, podkastov, televíznych rozhovorov a blogu. Prispievame tak nemalou mierou k osvete o témach, ktoré sú často tabu, alebo prehliadané lekármi. Ponúkame tak pomocnú ruku ženám, ktoré si nevedia rady so svojim stavom.

Naši terapeuti

Katarína Hanuliaková Msc.
Holistický fyzioterapeut, odborný garant

Som fyzioterapeutka telom aj dušou s viac ako 15 ročnou praxou. Študovala som na Lekárskej fakulte UK v Bratislave a na University of Brighton vo Veľkej Británii.

Viac o Kataríne Hanuliakovej
Mgr. Miroslava Patschová
Fyzioterapeut

Som fyzioterapeutka venujúca sa ľudskému telu ako celku. Snažím sa prepojiť pohybový aparát so všetkými orgánovými sústavami, psychikou či emóciami. Pracujem empaticky, s porozumením.

Viac o Miroslave Patschovej
Bc. Adriana Hlôšková
Fyzioterapeut

Fyzioterapiu som vyštudovala na Univerzite Palackého v Olomouci a po ukončení štúdia som sa vrátila do Bratislavy

Viac o Adriane Hlôškovej
Eva Staroň
Sprievodkyňa žien v tehotenstve a popôrodí

Sprevádzam ženy a páry na ceste od tehotenstva k rodičovstvu, som lektorka, dula a laktačná poradkyňa. S kurzami pre dospelých mám viac ako desaťročné skúsenosti.

Viac o Eve Staroň
Tomáš Polách
Masér a budúci fyzioterapeut

Som vyštudovaný masér s takmer dvadsať ročnou praxou. Absolvoval som strednú zdravotnícku školu v odbore masér v Žiline. Kvalifikáciu som si postupne obohatil o ..

Viac o Tomášovi Poláchovi
Mgr. Karolína Kurnická
Psychologička

Som psychologička, sprievodkyňa vnútorným svetom duše a psychiky človeka s vyše 20 ročnou praxou. Vyštudovala som odbor psychológie na Univerzite Komenského v Bratislave.

Viac o Karolíne Kurnickéj